تركيدن ایران فوتبال فوتبالی مراسم ختم

تركيدن: ایران فوتبال فوتبالی مراسم ختم مراسم تشییع فدراسیون فوتبال علی خسروی کارشناس داوری

گت بلاگز ورزشی حتما باید دوربین باشد تا در مراسم ترحیم بزرگان شرکت کنیم؟ ، برای نخستین بار از فوتبالی بودنم شرمسار شدم

کارشناس داوری فوتبال از حضور کمرنگ اهالی ورزش در مراسم ترحیم یک داور پیشکسوت انتقاد کرد.

حتما باید دوربین باشد تا در مراسم ترحیم بزرگان شرکت کنیم؟ ، برای نخستین بار از فوتبالی بودنم شرمسار شدم

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ روز گذشته مراسم ترحیم زنده یاد عبدالرضا موزون پیشکسوت داوری کشورمان برگزار شد ولی متاسفانه اهالی ورزش از این مراسم استقبال خوبی نکردند. در نخستین تصویر العمل علی خسروی کارشناس و ناظر داوری بلافاصله بعد از این مراسم، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود به انتقاد از حضور کمرنگ مسئولان و ورزشکاران پرداخت.

عبارات مهم : ایران

علی خسروی در همین ارتباط گفت: واقعا نمی دانم آیا همکاری اهالی ورزش در مراسم ختم مرحوم عبدالرضا موزون تا این حد کم بود، احتمالا همه ورزشکاران روزه دار بوده اند و نتوانسته اند به مراسم بیایند. به جز حسن کامرانی فر مدیر دپارتمان داوری، کاظم سلیمانی دبیر شرکت لیگ فوتسال و مهدی محمدنبی دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال هیچ مقام مسئولی از وزارت ورزش، کمیته المپیک و فدراسیون فوتبال در این مراسم حضور نداشت.

وی افزود: هیچ یک از بازیگران و صورت های معروف و خبرنگاران نیز در این مراسم شرکت نداشتند، این در حالی است که داوران تلاش می کنند در تمام اتفاقات تلخ و شیرین کنار اهالی فرهنگ و هنر باشند.

کارشناس داوری ادامه داد: من از معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و مدیر شرکت بهشت زهرا به علت اینکه اجازه دادند پیکر زنده یاد عبدالرضا موزون در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شود تقدیر می کنم.

وی همچنین با اشاره به سوابق زنده یاد عبدالرضا موزون در داوری فوتبال کشورمان تصریح کرد: مرحوم عبدالرضا موزون نخستین داوری بود که شهرآورد استقلال و پرسپولیس را قضاوت کرد، وی نخستین داور بین المللی کشور عزیزمان ایران نیز بود و در دهه پنجاه دیدار دوستانه تیم ملی کشور عزیزمان ایران برابر سانتوس برزیل را نیز قضاوت کرد.

وی افزود: از دیگر سوابق مدیریتی مرحوم موزون می توان به ریاست کمیته داوران و ریاست کانون داوران کشور عزیزمان ایران اشاره کرد. متاسفانه در مورد وقت و مکان مراسم تشییع پیکر و ترحیم آن مرحوم اطلاع رسانی دقیقی نشد و من از این مسئله بسیار متاسفم.

خسروی ادامه داد: به نظر می رسد نبودن دوربین های تلویزیونی نیز در حضور کمرنگ اهالی ورزش در این مراسم موثر بود. آیا حتما باید در مراسم افرادی که نام آور هستند شرکت کنیم؟ آیا حتما باید دوربین های تلویزیونی در حضور داشته باشند تا بعضی در مراسم زحمتکشان ورزش کشور شرکت کنند؟

وی افزود: این نخستین بار بود که من از فوتبالی بودن و داور بودن خود احساس شرمساری کردم. باید بگویم که من از کمیته پیشکسوتان فدراسیون فوتبال، کلوب های تهرانی و همه مسئولان فوتبال کشور به علت این بی توجهی به مراسم ترحیم مرحوم عبدالرضا موزون گله مندم لیکن خانواده آن مرحوم از بی مهری اهالی فوتبال دل شکسته شدند و این رسم بدرقه یک داور پیشکسوت نبود.

کارشناس داوری در آخر گفت: من از رسانه ها نیز گلایه دارم لیکن اگر من تصویر خود را در کنار زنده یاد عبدالرضا موزون منتشر نمی کردم، هیچ رسانه ای از آن مرحوم تصویری در اختیار نداشت. در سال 87 من از دنیای قضاوت فوتبال خداحافظی کردم و در همان روز از زنده یاد موزون نیز تجلیل شد.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | فوتبالی | مراسم ختم | مراسم تشییع | فدراسیون فوتبال | علی خسروی | کارشناس داوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog