تركيدن ایران فوتبال فوتبالی مراسم ختم

تركيدن: ایران فوتبال فوتبالی مراسم ختم مراسم تشییع فدراسیون فوتبال علی خسروی کارشناس داوری

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری دزد پیرزن‌ها

معاون مبارزه با دزدی پلیس آگاهی ناجا از دستگیری اعضای باند سارقان طلا از بانوان کهنسال به روش اغفال خبر داد و گفت: سارقان با سوء استفاده از عقاید مذهبی مالباختگ

دستگیری دزد پیرزن‌ها

دستگیری دزد پیرزن ها

عبارات مهم : دستگیری

معاون مبارزه با دزدی پلیس آگاهی ناجا از دستگیری اعضای باند سارقان طلا از بانوان کهنسال به روش اغفال خبر داد و گفت: سارقان با سوء استفاده از عقاید مذهبی مالباختگان و اغفال آنان، زیورآلات و هر گونه متعلقات با ارزش آنها را گرفته و متواری می شدند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ رضا موذن در تشریح شرح این خبر گفت: در ماه های اخیر گروهی از سارقان، سوژه های خود را از میان زن های سالخورده گزینش کرده و در پوشش همسران از آنها به روش های متفاوت دزدی می کردند.

دستگیری دزد پیرزن‌ها

وی افزود: سارقان در این شیوه شروع به صحبت با سوژه کرده و در ادامه با سوء استفاده از عقاید مذهبی مالباختگان و اغفال آنان زیورآلات و هر گونه متعلقه با ارزش را که بانوان سالخورده به همراه داشتند از آنها گرفته و سپس با ماشین متواری می شدند.

معاون مبارزه با دزدی پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه به علت چند گزارش مشابه در این خصوص این عنوان به صورت خاص در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت، تصریح کرد: در روزهای اخیر و چند ماه گذشته با سلسله کارها خاص پلیسی، فنی و اطلاعاتی چندین باند با شگرد فوق در بعضی استان های مسافرخیز شناسایی و دستگیر شده است اند.

معاون مبارزه با دزدی پلیس آگاهی ناجا از دستگیری اعضای باند سارقان طلا از بانوان کهنسال به روش اغفال خبر داد و گفت: سارقان با سوء استفاده از عقاید مذهبی مالباختگ

وی خاطرنشان کرد: از عمده علل زیاد کردن این گونه دزدی ها را می توان سهل انگاری مال باختگان در نگهداری اموال با ارزش خود و سوء استفاده سارقان از احساسات و تمایلات مذهبی افراد نام برد.

بر اساس گزارش سایت پلیس، معاون مبارزه با دزدی پلیس آگاهی ناجا ضمن هشدار به شهروندان بیان کرد: ترجیحاً در مواقع حضور در معابر، بوستان ها و اماکن عمومی و مذهبی زیورآلات قیمتی خود را به همراه نداشته و یا آنها را به نمایش نگذارند.

وی خطاب به شهروندان بویژه با بیان اینکه از سوار شدن به اتومبیل افراد ناشناس پرهیز کنید، گفت: همواره سوء استفاده از احساسات و تمایلات مذهبی مردم یکی از شگردهای مجرمان هست؛ لذا در صورت مواجه شدن با این موارد باید کاملا هوشیار بود، باید توجه داشت افراد خیری که قصد کمک به هموطن خود را دارند در کوچه و خیابان به دنبال افراد مستحق نمی گردند.

دستگیری دزد پیرزن‌ها

واژه های کلیدی: دستگیری | استفاده | زیورآلات | پلیس آگاهی | دستگیری دزد | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog